Backend Developer

Remote / Osijek / Virovitica, Croatia

Pridruži nam se kao Backend developer u jednom od 3 web tima.

Lokacija

Full remote, uredi u Osijeku i Virovitici na raspolaganju

Razina senioriteta

Mid, oko 2 godine iskustva

Plaća

Neto plaća od 9000 do 13 000, ovisno o znanju i iskustvu

Što tražimo kod novog kolege ili kolegice?

  • Oko 2 godine iskustva kao Backend developer
  • Napredno poznavanje PHP-a i jednog frameworka (pr. Laravel, Symfony ili drugi)
  • Razumijevanje objektno-orijentiranog programiranja, dizajn paterna i najboljih PHP praksi
  • Poznavanje SQL sintakse
  • Poznavanje GIT-a
  • Osnovno poznavanje frontend tehnologija (HTML, CSS, Javascript)
  • Iskustvo u razvoju softvera
  • Osnovno razumijevanje koncepta CMS-a
  • Poznavanje Linuxa

Team

Na linku možete vidjeti što dio ekipe kaže kako je raditi u firmi: https://team.factory.hr/

O alatima, tehnologijama, projektima, veličini i kompoziciji tima i sl.

Saznaj na linku: https://bit.ly/backendfactoryqa

Uvjeti rada i benefiti

  • Opremu i sve potrebno za ugodan rad od kuće dostavimo
  • Radno vrijeme je od 8-16 ili 7-15h
  • Fleksibilnost oko privatnih obaveza
  • Dodatni slobodni dani (do 28)
  • Slobodni dan za roditelje prvašića (vrtić i osnovna škola)
  • Financiranje edukacija, tutoriala, knjiga, konferencija
  • 3 dana bolovanje bez doznaka
  • Izbor subvencije za Multisport/Vrtić/Dodatno zdravstveno osiguranje/III.mirovinski stup
  • Božićnica
  • Uskrsnica
  • Dar za dijete
  • Dar sklapanje braka
  • Kultura međusobnog prepoznavanja i nagrađivanja uspjeha

Karijera i razvoj

Imamo definiranu karijernu ljestvicu (Početnik>Mlađi dev>Samostalni dev>Viši dev>Arhitekt>Team Lead) te svakih 6 mjeseci mentor/lead radi review vašeg napretka, pri tome se reviewaju i uvjeti prema zaslugama. Uz to imamo 1 on 1 razgovore s voditeljem, 360 feedback unutar tima te također reviewate svoje voditelje.

Sve pozicije čeka sustavan onboarding u skladu s iskustvom i predznanjem, plan učenja i dedicirani mentor. Ne očekujemo poznavanje Pimcore platforme unaprijed - to ćemo vas naučiti. Interno održavamo devtalkse te razvijamo vlastitu bazu znanja i frameworke.

Kultura

Kao remote first firma sve smo prilagodili da funkcionira 100% remote te svi biramo želimo li raditi remote, iz ureda ili kombinirati. Neovisno o lokaciji - svi su ti dostupni i aktivni u komunikaciji. Preferiramo transparentnu i otvorenu komunikaciju s kolegama od prvog dana, volimo čuti prijedloge kako nešto poboljšati (i onda prvom prilikom poraditi na tome), velik fokus stavljamo na razvoj i feedback. U donošenju odluka primjenjujemo top-down i bottom-up pristup (kroz kvartalne OKR-ove i all hands meetinge), a u provođenju možeš očekivati podršku i pomoć iz svih timova.

Factory

U firmi nas ima 50ak iz cijele Hrvatske, imamo ured u Osijeku i Virovitici, a uskoro se bliži otvaranje ureda i u SAD-u. Web & mobile agencija smo s fokusom na Pimcore platformu za složena web rješenja te radimo nativne mobilne aplikacije na Androidu i iOS-u. Zlatni partner smo za Pimcore platformu u Hrvatskoj i SAD-u te nam je cilj biti jedna od top globalnih firmi za Pimcore. Fokusirani smo na tržišta SAD-a, Njemačke, UK-a, Kuvajta i Hrvatske, projekti su veličine od 3 - 6 mjeseci.

Nemaš dovoljno iskustva?

Javi nam se svakako! Rado ćemo te upoznati i ako ne ispunjavaš formalne kriterije te vidjeti što i kako možemo pomoći u tvom daljnjem napredovanju u znanju i karijeri.

Ako smatraš da ti još nedostaje iskustva ili znanja:

Provjeri zašto smo 2019. proglašeni tvrtkom koja ima najbolje stručne prakse u Hrvatskoj! Baci oko što kažu naši praktikanti o radu, procesima i atmosferi u Factoryju i prijavi se za praksu!

Opis posla

Osobne informacije
Dodaj
Profesionalne informacije
Detalji